Yra dvi žinios: viena bloga, kita gera. Blogoji – įpročio atsisakyti praktiškai neįmanoma. Geroji – į destruktyvias būsenas ar elgseną vedantį įprotį nesunkiai galima pakeisti Jums mielu ir priimtinu įpročiu.
Viskas įmanoma: bet kokį įprotį galima pakeisti
Greičiausiai žinote tą savo įprotį, su kuriuo norite atsisveikinti. Puiku. Liko tik keletas žingsnelių iki to momento, kai varginantis įprotis virs kažkuo maloniu ir pozityviu. Pavyzdžiui, šypsena vietoje įpročio karštai reaguoti. Mėgavimasis laisvu laiku vietoje įpročio vėluoti bei atidėlioti. Džiaugsmas maitinantis sau palankiu maistu vietoje įpročio užkąsti beverčiais užkandžiais.
Bet kokį įprotį galima pakeisti. Sunkiai valdoma ir varginanti elgsena gali virsti Jūsų vidine stiprybe ir sąjungininke. Ir tam yra įpročių keitimo hipnozė.
Kaip tai vyksta?
Pirminis susitikimas susideda iš trijų etapų. Pirmasis yra pokalbis, kurio metu gilinamės į asmenybės psichotipą, identifikuojame dalyką, kurį norime keisti ar tobulinti, išsigryniname norimo išspręsti klausimo esmę. Antrajame etape atliekame trumpą hipnotestą, o trečiajame aptariame situaciją ir Jums siūlomus sprendimo kelius.
Susitikimo metu atsakome į klausimą, kokiose situacijose leidžiate veikti įpročiui ir kokį poreikį tai tenkina. Tuomet galima savęs paklausti, kokia pozityvi elgsena galėtų patenkinti tą patį poreikį. Tai tarsi pasiruošimas pokyčiui, o įpročių keitimo hipnozė yra raktas, kuris padeda atverti įpročių buveinės duris.
Varginančios reakcijos į situacijas, įpročiai hipnozės technikų pagalba pakeičiami į kažką priimtino ir pozityvaus tiesiai ten, kur jie gyvena – žmogaus pasąmonėje.
Hipnozės metu dirbama tik su ta pasąmonės sritimi, kuri atsakinga už norimą pakeisti įprotį. Po seanso žmogus saugiai grąžinamas iš hipnozės, o viso proceso metu išsaugo pasirinkimo laisvę.