Apie hipnoterapiją

Kas yra hipnoterapija?

Hipnoterapija – tai durys į asmeninės transformacijos ir pozityvių pokyčių erdvę. Hipnozė – raktai, kuriais šios durys atrakinamos.

Hipnozė yra pagrindinis hipnoterpapijos metodas, kai į miegą panašioje būsenoje, subtiliai, atsakingai ir empatiškai prisilietę prie pasąmonės, pamatome tas savo vidinio pasaulio vietas, kurių iš proto prizmės nesimato. Taip galime pasąmoniniame lygmenyje rasti sprendimus, pamatyti, kaip rūpimą klausimą išspręsti paprastai ir greitai. Tai – visiško atsipalaidavimo būsenoje vykstanti kelionė gilyn į save.

Asmeninis augimas – tai sąmonės ir pasaulėvokos plėtimas, saviugda ir gilus savęs pažinimas pajaučiant bei apčiuopiamai pamatytant savo gilesnes asmenybės vietas. Įprastai naudingiausi 2-8 susitikimai.

Kam reikalinga hipnoterapija?

Hipnoterapija yra patikimas įrankis visiems, siekiantiems apčiuopiamo pokyčio į gera, asmeninės transformacijos ir gyvenimo kokybės augimo. Hipnoterapijos metu randamos ir panaikinamos šakninės priežastys tokių sunkumų, kaip: nerimas, depresija, baimės, skausmas, įkyrios ir varginančios mintys, strigimas, klampios, neišsprendžiamos situacijos ir būsenos, poreikis priimti kažkokį sprendimą, praeities, vaikystės traumos ir jų sprendimas, kompleksai, nepilnavertiškumas, savivertės ir poros, šeimos, tėvų-vaikų santykių sunkumai.

Kas gali kreiptis hipnoterapijos?

Hipnoterapija gali būti taikoma bet kokio amžiaus ir fizinės sveikatos būklės asmenims. Nepilnamečius asmenis į seansus turi lydėti vienas iš tėvų ar globėjų.

Ar viskas gali būti taip parasta?

Visų situacijų, su kuriomis susiduriame gyvenime, sprendimai slypi subtiliuose mūsų lobynuose. Hipnozės metu pasiekiame šiuos atsakymus ir sprendimus, o savo valios pastangomis juos įtvirtiname gyvenime.

Ar hipnoterapija yra saugi?

Visu hipnoterapijos seanso metu išlaikysite kontrolę ir puikiai suprasite, kas vyksta. Po seanso būsite saugiai grąžintas iš hipnotranso ir įgijęs naujus, šviesesnius praeities įvykių suvokimus. Taikau tik patikrintus, veiksmingus metodus. Tik profesionali hipnoterapija taikant hipnozės metodą ir aiškūs rezultatai.

Kur vyksta hipnozės seansai?

Seansai ir konsultacijos vyksta jaukioje ir ramioje, hipnoterapijai skirtoje erdvėje. Jeigu turite norą ir tinkamas sąlygas, hipnozė atskiru susitarimu galima ir Jūsų pasirinktoje vietoje bet kur Lietuvoje ar už jos ribų.

Kiek trunka hipnoterapija?

Po pirmojo susitikimo Jums bus pasiūlytas individualus hipnoterapijos sesijų planas. Esu orientuotas į rezultatą, tad jei pirmo susitikimo metu įvardyto skaičiaus sesijų ar laiko tarpo būtų maža, tuomet prisiimu atsakomybę klausimą išspręsti iki galo, į šoną atidėdamas visus materialinius klausimus.

Pagal suderintą grafiką, susitinkame 1-2 kartus per savaitę.

Kokia hipnoterapijos kaina?

Pirminė konsultacija su hipnotestu (trukmė 2val.) – 150 Eur.

Hipnozės seansas (trukmė 1,5 – 3val.) – 150 Eur.

Norite susitarti dėl susitikimo?