Privatumo politika

Apie Privatumo politiką

Svetainėje https://hipnoterapija.lt/, valdomoje Artūro Bakanovo, yra renkami ir valdomi jūsų asmeniniai duomenys. Jūsų asmeninių duomenų saugumą ir konfidencialumą laikome ypatingai svarbiu. Gerbdami jūsų privatumą, šioje Privatumo politikoje išaiškiname, kaip ir dėl kokių priežasčių naudojame jūsų asmeninius duomenis.

Asmeninių duomenų rinkimo būdai

  1. Slapukų ir panašių technologijų pagalba. Svetainėje https://hipnoterapija.lt/ naudojami tik būtinieji WordPress slapukai, reikalingi sklandžiam svetainės veikimui užtikrinti.
  2. Pateikus jums patiems. Galime rinkti asmeninius duomenis, kuriuos jūs mums patys suteikiate (vardas, pavardė, organizacijos pavadinimas, el. pašto adresas ir t.t.) užpildydami kontaktinę užklausos formą.

Kaip naudojame jūsų duomenis

Renkame ir valdome tik būtiniausius jūsų asmeninius duomenis, be kurių negalėtume užtikrinti sklandaus svetainės veikimo ir paslaugų teikimo.

Slapukų ir panašių technologijų pagalba renkami duomenys yra naudojami anonimiškai.

Jūsų pačių pateikti duomenys, kuriuos pateikiate užpildydami kontaktinę užklausos formą, naudojami tik tam, kad galėtume įvykdyti jūsų užklausas ir teikti paslaugas.

Galite apsilankyti mūsų svetainėje, nesuteikdami jokios informacijos, kuria būtų galima identifikuoti jūsų asmens tapatybę. Tačiau, jeigu užpildysite kontaktinę formą, taip galite suteikti mums savo asmeninių duomenų: el. pašto adresą, vardą, pavardę, telefono numerį ar kitą informaciją, kurią pateiksite savo nuožiūra. Turite pasirinkimą nesuteikti tokios informacijos, tačiau tokiu atveju negalėsime suteikti grįžtamojo ryšio ar kai kuriais atvejais – paslaugų.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų svetainėje gali būti kitų svetainių, kurių mes nevaldome, nuorodos. Pažymime, kad mes nesame atsakingi už kitų svetainių ar trečiųjų šalių asmeninių duomenų rinkimo procesus. Palikus mūsų svetainę, rekomenduojame perskaityti trečiųjų šalių svetainių privatumo politikas.

Duomenų atskleidimas

Įstatymo numatyta tvarka pasiliekame teisę atskleisti jūsų asmeninius duomenis, jei reikėtų apginti savo teises, savo ir aplinkinių saugumą, ištirti nusikaltimą arba atsakyti į vyriausybės prašymą atskleisti jūsų asmeninius duomenis.

Jūsų teisės

Jūs, kaip duomenų subjektas, turite šias teises:

  • Teisė būti informuotam apie tai, kaip tvarkome jūsų duomenis.
  • Teisė gauti savo informaciją, kokius jūsų duomenis tvarkome.
  • Teisė prašyti ištaisyti tvarkomus jūsų asmens duomenis.
  • Teisė ištrinti visus duomenis apie jus.
  • Teisė apriboti duomenų tvarkymą.
  • Teisė perkelti visus surinktus duomenis apie jus kitam valdytojui.
  • Teisė paprieštarauti asmens duomenų tvarkymui.
  • Teisė kreiptis į duomenų apsaugos institucijas.

Jeigu norite daugiau informacijos, susisiekite su mumis pasinaudoję žemiau pateikta kontaktine informacija.

Kontaktinė informacija

Jeigu norite gauti daugiau informacijos apie šią Privatumo politiką arba apie jūsų asmeninius duomenis, kreipkitės į mus el. paštu [email protected].