Regresinė hipnozė

Regresinė hipnozė

Manote, kad hipnozė tėra gatvėse atliekamas šou arba įvairūs triukai, kai žmonės yra priverčiami elgtis prieš jų pačių valią? Jeigu taip, Jūsų požiūris netrukus gerokai pasikeis ir prasiplės.

Atlikime vieną mažą eksperimentą:

Įsivaizduokite didelį saulėtą paplūdimį. Savo vidiniu žvilgsniu stebėdami į ramiai smėlį skalaujančias bangas, mintimis nusikelkite į kokį nors malonų Jūsų gyvenimo įvykį ir pabūkite jame kelias akimirkas… Pajauskite to momento emocijas… Kaip jaučiatės?..

Jei bent akimirkai nusikėlėte ten – sveikinu, Jūs ką tik pabuvojote lengvoje transo būsenoje. Maždaug tokia, tik daug kartų gilesnė atsipalaidavimo būsena ir yra hipnozė. Ir net jeigu dabar nieko pajusti nepavyko, tai iš tiesų yra pasiekiama kiekvienam!

Kas yra regresinė hipnozė?

Regresinė hipnozė yra saugus ir efektyvus būdas atverti pasąmonės duris bei žingsnis po žingsnio grįžti į joje glūdinčius Jūsų praeities įvykius bei patyrimus. Regresinės hipnozės metu naujai ir iki galo išgyvenamos jautrios asmeninės patirtys, kurios transformuojamos į šviesius suvokimus.

Šie suvokimai yra raktas į Jūsų naują kasdienio gyvenimo kokybę. Kai visas patirtis giliai įsisąmoniname – patiriame jų tikrąją vertę ir išmokstame jomis džiaugtis. Giliai suvokti jautrūs gyvenimo įvykiai tampa labai aiškūs, skausmą pakeičia šviesa ir šiluma, o naujai pažinus patirtą realybę išvystamos tikrosios gyvenimo pamokos.

Regresinė hipnozė yra procesas, kai savo paties praeities įvykius ir genetinius įrašus suvokiame pasąmone, kai protas atsitraukia ir lieka pasyviu stebėtoju. Tai – visiško atsipalaidavimo būsenoje vykstanti kelionė gilyn į save.