Įsitikinimų keitimas

Ribojančių įsitikinimų šalinimas

Trumpam nusikelkite į laiką, kai Jums buvo keleri metai. Ką jaučiate? Ar tuo metu Jums atrodė, kad kažkas yra neįmanomo? Greičiausiai atvirkščiai – tuomet darėte beprotiškiausius dalykus, net nesusimastydami apie jokias ribas, ir manėte, kad galite viską.

Gyvenimas be ribų

Būdami vaikai viską ragaudavome, uostydavome, liesdavome siekdami pažinti. Griūdavome ir vėl keldavomės. Laužydavome taisykles ieškodami galimų ribų ir mintimis keliskart per dieną nukeliaudavome į kosmosą. Tuomet, regis, turėjome neribotas galimybes. Bėgant metams nejučia susidraugavome su begale įsitikinimų, ir kasdienės kelionės į kosmosą palaipsniui baigėsi…

Per gyvenimą sukauptos patirtys sukuria įsitikinimų sistemą, kuri mus išlaiko dirbtinėje komforto zonoje. Jei tai tenkina – galime ir toliau mėgautis šiuo komfortu. Jei jaučiame, jog atėjo laikas pramušti šias augimą stabdančias lubas – tam galime pasitelkti hipnozę.

Kam skirta ribojančių įsitikinimų hipnozė?

Tai neįmanoma… Nežinau, kaip… Tai ne man… Negaliu… Nesu vertas… Nemoku… Gali nepavykti… Aš nepakankamai…

Į gilią ribojančių įsitikinimų šalinimo hipnozę keliaujame tam, kad pašalintume visas ribas ir blokus kelyje link savo svajonės išsipildymo ir painiuose gyvenimo labirintuose sukauptus ribojančius įsitikinimus paverstume vidine tikslo siekimo galia.

Ribojančių įsitikinimų šalinimo hipnozė yra būdas padaryti savo įsitikinimų reviziją, giliai juos pažinti, identifikuoti tuos, kurie riboja ir stabdo bei įtvirtinti tuos įsitikinimus, kurie mums naudingi. Ribojančių įsitikinimų hipnozė įgalina juos transformuoti, perprogramuoti ir pasitelkti žengiant naujau, kokybiškesniu gyvenimo keliu.

Kaip tai vyksta?

Mūsų sąmonė yra psichikos dalis, kuri apima įvairias mūsų psichikos būsenas, mintis, emocijas, suvokimą, prisiminimus. Sąmonę mes patiriame tiesiogiai. Pasąmonė – tai psichiniai procesai, susiję su mūsų jausmais, santykiu su pasauliu, ir kurių mes tiesiogiai nekontroliuojame. Viršsąmonė – tai pirmapradės tiesos, besąlyginės meilės ir tikrojo žinojimo Šaltinis.

Kartais sprendžiant mums aktualius klausimus pakanka susitvarkyti proto mintis sąmonėje. Kartais, ypač kai dirbame su praeities įtaka, keliaujame į pasąmonę. O kai norime suprasti gilesnius veikimo dėsnius, rasti pačius giliausius patyrimus ir sprendimus – keliaujame į viršsąmonę. Kiekvienam iš šių hipnozės gylių reikalingas atskiras pasiruošimas.

Naudojantis specialiomis ir kiekvienam asmeniškai adaptuojamomis technikomis hipnozės technikomis žmogus įvedamas į taikią ir harmoningą hipnotinę būseną. Šioje būsenoje, vedamas hipnozės praktiko, žmogus nusikelia į tas savo vidinės realybės vietas, kur gyvena ribojantys įsitikinimai. Dialogo su hipnoterapeutu metu rasti įsitikinimai taikiai transformuojami ir perprogramuojami paverčiant juos vidine stiprybe ir veikimo galia. Seanso pabaigoje žmogus saugiai grąžinamas į „čia ir dabar“.