Sąmonės plėtimas

Sąmonės plėtimas hipnozės pagalba

Gyvenimo tėkmėje mūsų asmenybė neišvengiamai kinta, ir tam tikru metu prieinamas taškas, kai įprastinis pasaulio matymas ima darytis ankštas. Atsiranda poreikis į save ir supantį pasaulį pažvelgti iš aukščiau, giliau, atsitraukus nuo sustabarėjusio proto šablonų ir kasdienių minčių.

Gilesnio suvokimo link

Sąmonės plėtimo hipnozės tikslas – suvaldyti ir pristabdyti proto ir minčių srautą ir tarsi atsitraukus nuo jo pažvelgti giliau. Tuomet pasaulis ima matytis lyg pro kalnų krištolo tyrumo prizmę. Čia nėra protu apraizgytų konstrukcijų. Viskas sava, tyra ir aišku. Tai vieta, kurioje pasaulis pažįstamas daug plačiau ir giliau.

Tai būdas pažvelgti į savo giluminius resursus ir suvokti, jog egzistuoja kur kas daugiau nei mintys, kūniški žmogaus pojūčiai ir tai, ką pažinome iki šiol…

Kam tai skirta?

Sąmonės plėtimo hipnozė skirta ieškantiems autentiško suvokimo, siekiantiems pažinti pasaulio veikimo dėsnius ir prisiliesti prie pirmapradžių atsakymų, kurie yra kruopščiai paslėpti nuo mūsų protų, ir kurie glūdi giliai kiekviename mūsų.

Sąmonės plėtimo hipnozė – asmeninės evoliucijos, pasaulio pažinimo ir atsivėrimo platesniems suvokimams praktika, skirta gilinantiems savo sąmoningumą.

Kaip vyksta sąmonės plėtimo hipnozė?

Aptarus rūpimus klausimus ir atlikus trumpą hipnotestą, keliaujama į gilų hipnotinį būvį – į vietą, kur slypi tikrieji atsakymai. Hipnozės praktikų metu žmogus nuolat vedamas, palaikomas ir su juo nuolat bendraujama.

Būnant hipnotranse, visi atsakymai tampa akivaizdūs ir aiškūs. Pabaigoje žmogus saugiai išvedamas iš hipnozės ir grąžinamas į dabartį.