Sielų kelionės

Sielų kelionės

Esate patyrę meditatyvią būseną, kai tarsi trumpam išėjote iš kūno? Ar kada nors klausėte savęs, ką slepia šis pasaulis? Koks pasaulis yra ten, kur mūsų akys jau bejėgės pamatyti?..

Už pasąmonės slypi dar daugiau

Pažvelgus giliau į savo vidų ir išgirdus sielos balsą, daugelis „paslapčių ir stebuklų“ įgauna šviesų aiškumą. Ši hipnozė yra būdas atrasti ryšį su mistika ir nežinomybe apipintu pasauliu, nukeliaujant dar toliau už pasąmonės ribų – Viršsąmonę.

Viršsąmonė yra pirmapradės tiesos, besąlyginės meilės ir tikrojo žinojimo Šaltinis. Sielų kelionė – tai kelionė tiesiai į šią šviesą.

Kam skirtos Sielų kelionės?

Ši hipnozė skirta ieškantiems giliausių atsakymų apie pačius save, apie prasmę, savo misiją, siekiantiems patirti dvasinio pasaulio ramybę ir harmoniją. Tai yra yra gili ir išankstinio pasiruošimo reikalaujanti kelionė į vietą, kur gyvena tikrasis Aš, dvasiniai vedliai, giminingos sielos ir kiti nuostabūs dalykai.

Viršsąmonė yra ta vieta, kur glūdi nekintamas Žinojimas, sielų patirtys ir Šaltinio aiškumas. Ten keliaujame tam, kad pažintume ir pritaikytume šį pažinimą gyvenime kaip galima geriausiai.

Kaip vyksta Sielos kelionė?

Naudodami specialias technikas, su lengvumu ir atsidavimu atsitraukiame nuo proto, kertame pasąmonės kritinį faktorių ir atveriame Viršsąmonės duris. Patyrinėję ir įsisąmoninę gautas žinias, saugiai grįžtame į „čia ir dabar“.

Pirmojo susitikimo metu aptariame šios kelionės prasmę, reikalingumą ir pasineriame į trumpą hipnotestą. Po jo paliekamas mažiausiai vienos savaitės tarpas, kurio metu žmogus turi galimybę tinkamai pasiruošti. Antrojo susitikimo metu jau leidžiamės į gilią, ilgą ir prasmingą hipnotinę kelionę.

Viršsąmonė yra ta vieta, kur glūdi nekintamas žinojimas, sielos patirtys ir pirmapradis aiškumas. Šiems prigimtiniams būviams negalime daryti įtakos ar jų paveikti. Ten keliaujama tik tam, kad būtų galima patirti, pažinti ir įsisąmoninti. Hipnozės praktikas nuolat stebi, veda ir komunikuoja. Čia nėra priežasčių nerimui.